Facebook Pixel

BIOTUSŲ KONKURSŲ IR LOŠIMŲ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE TAISYKLĖS

Konkursuose ir/arba loterijose, kurias rengiame socialiniuose tinkluose ( Facebook , Instagram ir kt.), gali dalyvauti tik vyresni nei 14 metų Ukrainos piliečiai . Asmenys iki 14 metų gali dalyvauti konkursuose ir akcijose gavę tėvų leidimą ir žinią, nes prizą galite gauti tik turėdami Ukrainos piliečio pasą. Ši sąlyga gali būti keičiama priklausomai nuo prizų, įtrauktų į prizų fondą.

 1. Mes turime neigiamą požiūrį į vadinamuosius prizų medžiotojus , kurie medžioja prizus ir dalyvauja kiekvienoje akcijoje, kurią galima rasti internete. Todėl pasiliekame teisę nepaaiškindami priežasčių neleisti dalyvauti mūsų konkursuose ir (arba) loterijose tose paskyrose, kurios mums atrodo įtartinos.
 2. Visi dalyviai privalo įvykdyti konkurso ir/ar loterijos sąlygas. Dalyvis, neįvykdęs bent vienos konkurso ir/ar loterijos taisyklių sąlygos, negali laimėti konkurso ir/ar loterijos. Konkurso ir/ar loterijos metu dalyvauja visi dalyviai, įvykdę sąlygas, leidžiančias patekti į bendrą sąrašą. Bet jei laimi tas asmuo, kuris neįvykdė bent vienos iš būtinų sąlygų, rengiame pakartotinį burtą ir/ar konkursą.
 3. Nugalėtoją nustatome pagal kiekvieno konkretaus konkurso ir/ar loterijos taisykles. Jei įmanoma, filmuojame konkursą ir (arba) loteriją, o tai yra galutinis ir nepaneigiamas įrodymas.
 4. Džiaugsimės gavę iš konkurso laimėtojų ir/ar išlosime laimingą nuotrauką su prizu ir panaudosime ją savo socialinių tinklų puslapiuose — kad visi matytų laimėtojus ir įsitikintų tiesa bei realybe mūsų konkursų ir (arba) loterijų.
 5. Jei konkurso ir/ar loterijos laimėtojas per vieną mėnesį (tai yra per 31 kalendorinę dieną) nuo rezultatų paskelbimo nesusisieks su puslapio administracija arba neatsakys į mūsų vadybininkų žinutes, jis bus atimta teisė į prizą. Pakartotinio konkurso ir/ar loterijos nerengsime, taip pat pasiliekame teisę priimti tolesnius sprendimus dėl prizo.
 6. Dalyviai, kurių asmeninis publikacijų srautas yra paslėptas dėl atitinkamų socialinio tinklo Facebook , Instagram ir kt. privatumo nustatymų (priklausomai nuo konkurso ir/ar loterijos vietos), konkurse ir/ar loterijoje nedalyvaus. Asmeninis leidinių sklaidos kanalas ir konkurso ir/ar loterijos dalyvio puslapis turi būti atviri, kad administracija galėtų patikrinti konkurso ir/ar loterijos sąlygų įvykdymą.
 7. Prizas bus išsiųstas per vieną mėnesį (tai yra per 31 kalendorinę dieną) nuo rezultatų paskelbimo. Tačiau pasiliekame teisę pratęsti šį terminą dėl įvairių aplinkybių ir techninių problemų.
 8. Rezultatai ir vaizdo įrašai skelbiami konkurso ir/ar loterijos komentaruose (jei konkursas ir/ar loterija vyksta Facebook ), InstagramIstorijos (jei konkursas ir (arba) dovana „ Instagram “ ), atskiru įrašu „Telegram“ (jei konkursas ir (arba) dovana „Telegram“), „ YouTube“ kanale (jei konkursas ir (arba) dovana „ YouTube“ ), atskiru įrašu paskelbti „ Twitter “ (jei konkursas ir (arba) „ Twitter“ dovana ) ir kt.
 9. Sprendimus dėl ginčytinų situacijų, kurios nėra nurodytos šiose Taisyklėse ar burtų traukimo sąlygose, Organizatorius priima savo nuožiūra.
 10. Konkursų ir/ar loterijų prizai negarantuojami, prekė (prizas) negali būti grąžinta per 14 dienų. Taip pat visi prizai gali būti išpakuoti ir sugadinti prieš išsiunčiant ( prizus naudojame filmavimui (nuotraukoms ir/ar video)).
 11. Piniginis ekvivalentas ir/ar keitimas į panašų prizą negalimas, išskyrus atvejus, kai tai nurodyta konkretaus konkurso ir/ar loterijos sąlygose.
 12. Prizai siunčiami tik į Nova Poshta ir/ar Ukrposhta padalinius. Jei laimėtojo gyvenvietėje nėra filialo, galima susitarti, kad prizas būtų išsiųstas pristatymu adresu.
 13. Rezultatus skelbiame konkretaus konkurso ir/ar burtų traukimo sąlygose nurodytą dieną. Pasiliekame teisę atidėti konkursą ir (arba) burtą į kitą dieną (ar kelias dienas), jei įvykiai įvyks nuo mūsų valios. Tačiau paskyros, kurios įvykdė sąlygas jau pasibaigus konkursui ir/ar loterijai, jame nedalyvauja.
 14. Mes, kaip Organizatorius, neatsakome už techninius gedimus , kurie nepriklauso nuo mūsų valios ir turėjo įtakos konkurso ir/ar loterijos eigai.
 15. Šis dokumentas yra vienintelė teisėta taisyklė. Pasiliekame teisę jas keisti be įspėjimo ar pranešimo. Jie visada pasiekiami vienu skambučiu.
 16. Tapatybės patvirtinimas. Galime paprašyti jūsų dokumentų (paso, asmens kodo ir kt.) nuotraukos ar nuskenuoti . Mums to reikia norint patvirtinti jūsų tapatybę.
 17. Dokumentai. Kai kuriuose konkursuose ir (arba) loterijose reikalaujame mokesčių mokėtojo registracijos numerio (RNOKPP, anksčiau – individualus mokesčių numeris (TIN)), kad galėtume apdoroti prizus pagal įstatymus. Mokesčių ataskaitų teikimo tikslais reikalingos dokumentų kopijos, patvirtinančios, kad gavote prizą, ir kad mes už jus sumokėtume prizo mokestį (GPM).
 18. Jei dalyvaujate konkurse ir/ar loterijoje, automatiškai duodate sutikimą, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys. Jie nebus perduoti tretiesiems asmenims, mums jų reikia tik prizui išsiųsti.
 19. Konkursai ir/ar loterijos mūsų socialiniuose tinkluose rengiami prekių ir/ar paslaugų reklamos tikslais.
 20. Konkursų ir/ar loterijų datas skelbiame atvira prieiga tiesiogiai socialiniame tinkle, kuriame jie vyks.
 21. BIOTUS socialinių tinklų loterijos nėra loterijos ar žaidimų paslauga.

44087358 , arba kitas juridinis asmuo ir/ar individualus verslininkas, turintis juridinių teisių, įgaliojimų ir/ar santykių/ įsipareigojimų dėl konkurso ir/ar arba loterija.

 1. Konkursai ir/ar loterijos vyksta tik Ukrainos teritorijoje, prizas siunčiamas Ukrainos teritorijoje (išskyrus laikinai okupuotas teritorijas, Krymo Autonominę Respubliką ir ORDLO). Prizas negali būti siunčiamas į kitą šalį (net jei Ukrainos gyventojas šiuo metu yra kitos šalies teritorijoje).