Kokybės užtikrinimas

Biotus prekiauja tik geriausiais ir patikrintais kosmetikos, farmacijos ir profilaktikos produktais, vitaminais, supermaistais, sportine mityba, maisto papildais ir kitais produktais. Galime visiškai garantuoti savo klientams už siūlomus produktus, kurie atitinka aukštus kokybės rodiklius, atitinka visus sanitarinius ir aplinkosaugos standartus, o svarbiausia – parduodami pačiomis prieinamiausiomis kainomis Ukrainoje.

Esame oficialūs platintojai Ukrainoje

Now Foods, Jarrow Formulas, Doctor's Best, Twinlab, Rainbow Light, Neocell, Nature's Way, Life Extension, Carlson Labs, Healthy Origins, Source Naturals, Planetary Herbals, Thorne Research, MRI, Natrol, ChildLife, Allergy Research Group, Fairhaven Health, Nature's Plus, New Chapter, MegaFood, Bluebonnet Nutrition, Solaray, Thompson, Puritan's Pride, KAL, Swanson, Enzymedica, Grassberg, Life Flo Health, Cyto Pharma, ReserveAge Nutrition.

Tai patvirtina „Now Foods“ būstinės pateikti sertifikatai.

Offical Now Foods distributor Offical Jarrow Formulas distributor

Siunčiame IŠSKIRTI iš JAV. Pateikti gaminiai praėjo visus reikalingus patikrinimus JAV ir gavo kokybės sertifikatus.

Po tokio kruopštaus patikrinimo visų gaminių, kurie buvo sertifikuoti ES ar JAV, pakartotinai tikrinti nereikia. sertifikuota Ukrainos teritorijoje (pagal Ukrainos įstatymus).

Esame suinteresuoti vaisingu bendradarbiavimu, todėl Ukrainos rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes.