Vartotojo sutartis

Aš ( toliau - "aš" ir ( arba ) " vartotojas ") sutinku su vartotojo sutarties sąlygos _ _ ir naudodamiesi svetaine: biotus.ua ( toliau – „Svetainė“) ir (arba) kitomis paslaugomis ( toliau kartu vadinama ir ( arba ) „ Internetinė platforma“), užsakydami , susirašinėdami , pokalbyje telefonu , palikdami atsiliepimus , ir tt , aš duodu sutikimą tvarkyti ir Jūsų , kaip Naudotojo , asmens duomenų apsauga tokia apimtimi , tvarka, pagal duomenų tvarkymo tikslą pagal su Asmens duomenų tvarkymo nuostatos , paskelbtos ( toliau – „ Nuostatai “ ir ( arba ) „ Tvarkymo nuostatai “ ir apsauga Asmeninis duomenys ").

Asmeninis duomenis

Be taisyklių , siekiant laikytis Ukrainos įstatymo „ Dėl asmens duomenų apsaugos “ reikalavimų, internetinėje platformoje užpildę paraišką dėl galimybės įsigyti prekę ir paspaudę mygtuką „ Patvirtinti užsakymą “ , duodu sutikimą , kad Savininkui ir kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims-verslininkams ( naudodamiesi Interneto platforma savo prekėms ir/ar paslaugoms parduoti) būtų tvarkomi prašyme nurodyti asmens duomenys , siekiant užtikrinti įgyvendinimas Civilinė teisė santykiai , teikimas / gavimas ir atsiskaitymas už įsigytas prekes / paslaugas ir kt . Neprieštarauju, kad šioje Sutartyje nurodyti juridiniai ir (arba) fiziniai asmenys patikrintų informaciją siekiant sužinoti informaciją , susijusią su mano įsipareigojimų pagal sutartis vykdymu, jeigu tokia būtų , suprasdama , kad tikrinamos informacijos apimtis gali apimti informaciją apie mano mokėjimą ir kuri bus pakaktų suprasti mano socialinę ir turtinę padėtį ir prisiimti galimą tolesnę turtinę atsakomybę , esant jos būtinybei .

Aš taip pat sutinku su kad Savininkas turi teisę be jokių papildomų įspėjimų suteikti prieigą ir perduoti mano asmens duomenis tretiesiems asmenims , nekeisdamas Reglamente ir šioje Sutartyje apibrėžto jų tvarkymo tikslo . Įskaitant , mano nurodytai informacijai patikrinti ir neprieštarauju , kad ši informacija būtų perduota trečiosioms šalims dėl galimo būtino paaiškinimo, kurią suprantu: mobiliojo ir pašto ryšio operatoriams , kitiems fiziniams ir/ar juridiniams asmenims , įstaigos ir organizacijos, nepriklausomai nuo nuosavybės formos, valstybės įstaigos ir vietos savivaldos organai.

Sutinku prašyti ir gauti duomenis ir informaciją apibendrintų rodiklių , sudarytų remiantis mano kredito istorijoje esančia informacija ir (arba) iš atvirų šaltinių , trečiųjų šalių turima informacija, forma, naudojant turimus skaičiavimo modelius. Biurui, iš kredito istorijos biuro , įtraukto į Vieningą kredito istorijos biurų registrą (toliau – Biuras) , taip pat apie savininko ir/ar trečiųjų asmenų naudojimąsi nurodyta informacija. nustatyti ir pasiūlyti man Savininko mano asmeniniame kabinete Online platformoje rinkodara/ specialūs pasiūlymai ( finansiniai limitai ) perkant prekes ir/ ar paslaugas .

Mes vertiname jūsų teisę į privatumą gyvybę ir jūsų asmeninės informacijos neatskleidimą . Ši Vartotojo sutartis yra taisyklė, kurią naudoja visi mūsų tarnybos darbuotojai ir reglamentuoja viską ir asmeninės informacijos , kurios gali būti pareikalauta/ gaunama lankantis Internetinėje platformoje : biotus , naudojimas aptarnavimas , užsakant , susirašinėjimas , pokalbis telefonu , bet koks kitas bendravimas , kurio metu keičiamasi informacija / informacija . Jei turite klausimų ar problemų bendraujant su konfidencialumą , prašome siųsti savo klausimus ar pastabas el . pašto adresu info @ biotus . com . u.a

 

Kokią informaciją renkame _

Internetinėje platformoje , jei jūs _ daryti užsisakyti , dalyvauti akcijose , apklausose ar kitaip bendrauti pas mus renkame kaip asmeninius informacija taip pat bendri duomenys .

Asmeninis informacija yra susijusi su individualiu vartotoju ir yra tvarkoma užsakymu , laikantis reglamente nustatytų ribų . Mums nereikia registracijos ar tokios informacijos pateikimo, kad galėtume peržiūrėti mūsų Prisijungęs platformą ir gauti prieigą prie jos turinio .

Norėdami pateikti prekių / paslaugų užsakymą , dalyvauti akcijose , tyrimuose ar kitaip bendrauti su mumis, tu reikia atidžiai susipažinti su savo teisėmis ir pareigomis dėl asmens duomenų tvarkymo, nurodytos str. 8 Ukrainos įstatymo "Dėl asmens duomenų apsaugos " ir reglamentų , atidžiai perskaitykite su šią Naudotojo sutartį ir taisykles , taip pat išreikšti visišką jūsų sutikimą su jų sąlygos_ _

Jei nesutinkate _ su bet koks nuo šios Vartotojo sutarties sąlygų ir Tvarkymo taisyklių _ ir asmens duomenų apsauga , prašome nepateikti asmens duomenų informacija ( asmens duomenys ).

Sutikti , kad būtų naudojama jūsų asmeninė informacija galite bet kada atsiimti . _ Tam pakanka išsiųsti žinutę el . paštu z su pastaba laiško temoje " Asmens duomenys " , adresu info @ biotus . com . u.a

Kodėl apdorojame _ Asmeninis duota ir

Sąvoka „ asmens duomenys “ vartojama taip, kaip apibrėžta Ukrainos įstatyme „Dėl asmens duomenų apsaugos “ ir yra informacijos apie vartotoją rinkinys , apibrėžtas reglamente .

Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti Taisyklėse nurodytais tikslais ir tikslu . Tuo pačiu metu vienu metu galima taikyti vieną ar kelis tikslus .

Mes veikiame pagal šią naudotojo sutartį , remdamiesi apdorojimo politika ir asmens duomenų apsauga ir remiantis galiojančiais Ukrainos teisės aktais . Asmens duomenų savininkas yra " PRODUKT TRANS " LLC, kuri yra adresu : Ukraina , 04071, Kijevas , K Ostiantynivska g . , pastatas 19 , butas 30 . Mes turime teisę saugoti Asmens duomenis tol, kol to reikia tikslui pasiekti nurodyta šioje Vartotojo sutartyje ir Taisyklėse .

Kaip rinkti informacija

tikslas, tikslai , taip pat kitos su asmens duomenų tvarkymu susijusios sąlygos yra apibrėžtos Taisyklėse .

Asmeninis informacija , kaip minėjome aukščiau , gaunama tiesiogiai iš jūsų ir iš jums žinomas Taip, kai registruojatės internetu platforma , gauname jūsų pateiktą informaciją . kai tu užsiregistruokite akcijai , renkame informaciją , reikalingą jūsų dalyvavimui , kad įvykdytume savo įsipareigojimus jums. kai tu Kai pateikiate prekės užsakymą, mes renkame jūsų pateiktą informaciją , kad galėtume apdoroti užsakymą ir pristatyti jį jums. kai tu atsiųskite mums el . laišką, išsaugome jūsų nurodytą el . pašto adresą , kad galėtume atsakyti ir pan .

Taip pat nuolat renkame bendrą informaciją , kai lankotės mūsų internetinėje platformoje. Tokių duomenų rinkimo procesas vyksta su slapukų technologijos pagalba , kaip paaiškinta toliau .

Kaip pašalinti sąskaita ?

Ištrindami paskyrą sustabdome Jūsų asmens duomenų tvarkymą , kurie buvo tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu . su naudojimo sąlygos Сайту .

Slapukai

Kaip ir daugelis kitų įmonių , mes naudojame slapukų technologiją Prisijungęs platforma ir už jos ribų . Slapukai yra _ informacijos ištraukos, kurios Internetinė platforma perduoda informaciją , susijusią su internetine platforma , į vartotojo ( Vartotojo ) standųjį diską saugojimui . Šitas technologija išplečia jūsų naudojimosi internetu galimybes , išlaikant prioritetus naršant tam tikroje svetainėje. Slapukų technologijoje nėra asmeninės informacijos ir jokiu būdu negali konfigūruoti jūsų sistemos ar skaityti informacijos su savo kietąjį diską.

Žiūrint mūsų _ Prisijungęs platformose galime įdėti slapukus jūsų kompiuteryje . Tokie laikini slapukai naudojami apsilankymų mūsų internetinėje platformoje skaičiui skaičiuoti. Jie ištrinami , kai atsijungiate iš naršyklės. Jūsų naršyklė gali išsaugoti nuolatinius slapukus jūsų kompiuteryje . Registracijos metu šio tipo slapukai praneša : pirmą kartą lankėtės pas mus ir įėjote į mūsų internetinę platformą anksčiau . Slapukuose nėra asmens duomenų ir galite bet kada užblokuoti . _ Slapukai nerenka asmeninės informacijos apie jus ir nesuteikia mums jūsų kontaktinės informacijos ir jos negauna su savo kompiuterį . Naudojame slapukus norėdami nustatyti internetines charakteristikas _ _ platformas ir pasiūlymus , kurie jums labiausiai patinka siekdami suteikti jums daugiau informacijos , kurioje besidominčių viza . Be to, slapukai naudojami tam, kad internetinės platformos būtų saugios ir saugios ir patogus_ _ Slapukai palaiko saugumo funkcijas ir jų paleidimą. Slapukai taip pat leidžia sekti lankytojų ar įrenginių naudotojo laiko pažeidimus . Slapukai padeda įvertinti kiekį ir užklausų dažnumas , taip pat atskleisti ir blokuoti tuos lankytojus ar įrenginius , kurie bando atlikti paketinį informacijos atsisiuntimą su Prisijungęs platformos .

esantis spartusis klavišas " pagalba " informuos , kaip neleisti naršyklei priimti naujų slapukų , kaip gauti iš naršyklės pranešimą , kad gauti aviečių slapukus arba kaip išjungti slapukus . Prisimink , kad_ slapukai leidžia visapusiškai naudotis visomis internetinės platformos funkcijomis , todėl rekomenduojame juos palikti trokštamame . _

Be to, internetinėje platformoje gali būti nuorodų į svetaines , kurios nėra valdomos UAB " PRODUKT TRANS " . Tokios nuorodos pateikiamos tik informaciniais tikslais . Kai einate į nuorodas į kitas svetaines, dabartinės taisyklės ir ši Vartotojo sutartis tokioms svetainėms netaikomos .

platformų puslapių techninėje įrangoje gali būti modulių :

Facebook , Twitter, Youtube (youtube.com), Google+ (plus.google.com), Telegram, Instagram , Viber .

Tsi ir moduliai gali būti sinchronizavimo mygtukai paskyroje internetinėje platformoje , atitinkamai pažymėkite , perrašykite „Twitter“ arba „ Man patinka “. Jei lankytojas atidarė vieną iš tinklalapius , kuriuose yra toks papildinys , jo interneto naršyklė tiesiogiai prijungtas prie serverių Facebook , Twitter , LinkedIn , Google+ , YoutubeTelegram , Instagram , Viber . Papildinys siųs serveriui duomenis apie tikslų tipą tinklalapiuose ir internetinėse platformose lankytojas peržiūrėjo . Naudojant _ bet kokios papildinio funkcijos , tai informacija taip pat bus sinchronizuojama su pagal lankytojo paskyrą Facebook , Twitter , Google+ , YoutubeTelegram , Instagram , Viber . Išsamesnė informacija apie kolekciją ir duomenų naudojimas Facebook , Twitter , Google+ , YoutubeTelegram , Instagram , Viber tinkluose , taip pat apie teises ir asmeninių duomenų apsaugos šiame kontekste parinktis rasite privatumo skiltyje Facebook , Twitter , LinkedIn , Google+ , Youtube , Telegram , Instagram , Viber .

Konkursai ir akcijos

Internetinėje platformoje kartais pateikiama informacija apie akcijas su galimybe užsiregistruoti internete_ _ Tokiais atvejais jūsų pateiktą informaciją naudosime akcijai vykdyti ( pvz . , informuoti apie laimėtojus ) . Praėjus tam tikram laikui po užbaigimo akcijos Asmeninis Ištriname informaciją iš savo duomenų bazės , jei Jūs nesutinkate , kad jis būtų saugomas ir naudojamas norint gauti daugiau informacijos iš mūsų. Dalyvaudami akcijoje duodate sutikimą , kad jūsų vardas , pavardė , nuotrauka , interviu ar kita medžiaga apie jus būtų laisvai naudojama reklamos tikslais, įskaitant teisę skelbti savo vardą ir nuotrauką visuomenės informavimo priemonėse , bet kokiame spausdintiniame , garso ir . vaizdo medžiaga , interviu žiniasklaidai . Toks naudojimas nėra kompensuojamas ( nemokamas ).

trečiosioms šalims sąlygos tokiais atvejais yra apibrėžtos Taisyklėse .

Kainos ir produktų prieinamumas

Produkto aprašymas paskelbtas internete _ platforma , įskaitant kainas, nurodytas internete platforma ir informacija apie prekių prieinamumą gali keistis . Užsakymo suma gali keistis priklausomai nuo prekių kainos , kiekio ir prekių asortimento , kurį pardavėjas išsiuntimo dieną . Galutinė prekių vertė nurodoma sąskaitoje faktūroje ir/ar lydimuosiuose dokumentuose , pateikiamoje pirkėjui ( ar jo atstovui ) priimant užsakymą . Jeigu prekės nėra , pardavėjas gali vienašališkai anuliuoti užsakymą .

Paslaugas teikiančios trečiosios šalys

Darbo procese kreipiamės į kitas daug funkcijų atliekančias įmones ir asmenis . Pavyzdžiui , užsakymų vykdymą ir pristatymą , klientų aptarnavimo teikimą užsakome iš tam tikrų administracinių agentūrų išanalizuotos reklaminės kampanijos . Šios agentūros gali turėti prieigą prie asmeninės informacijos , jei tai būtina jų funkcijoms atlikti , tačiau joms draudžiama naudotis Asmeninis informacija su kitu tikslu nei nurodyta mūsų vartotojo sutartyje ir mūsų apdorojimo politikoje ir asmens duomenų apsaugą ir reikalaujame , kad jie laikytųsi konfidencialumo .

Bendroji informacija apima tokius aspektus kaip lankytojų skaičius Prisijungęs platformas , kokius puslapius lanko , kokią informaciją atsisiunčia , naudojamą interneto naršyklės ir operacinės sistemos tipą , interneto paslaugų teikėjo pavadinimą ir kt . Kai prisijungiate prie mūsų internetinės platformos, automatiškai gauname šią informaciją ir ją apibendriname su panaši informacija apie kitus lankytojus . Rinkdami tokią informaciją analizuojame , kaip geriau pritaikyti mūsų internetinę platformą lankytojų poreikiams .

Duomenų atskleidimas ir perdavimas

Informacija apie asmeninės informacijos atskleidimo trečiosioms šalims sąlygas yra pateikta Nuostatuose .

Atnaujinimas šios Sutarties nuostatas

kai tu daryti užsisakyti , dalyvauti reklamoje , atlikti tyrimą ar kitaip bendrauti su mumis, tu ar sutinki su  Vartotojo sutarties ir nuostatų sąlygos .

Mes galime bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo vienašališkai pakeisti arba atnaujinti šios Sutarties dalis . Retkarčiais peržiūrėkite vartotojo sutartį , kad žinotumėte apie tai _ _ pakeitimai ir atnaujinimai . Visi šios Vartotojo sutarties pakeitimai įsigalioja _ nuo jų _ leidiniai . Pripažinimo negaliojančiu arba neįgyvendinamu bet kuri šios Vartotojo sutarties dalis , kita dalys bus likti galiojantis